×

NOVÝ BALKANCAR

 

balcancar

PROSPEKT S TECHNICKÝMI DATY

 

Čelní vysokozdvižné vozíky balkancar mají u nás dlouholetou tradici. Nová generace R2E (řady 2,5t /3t//3,5t /4t/5t) má moderní desing  výbornou ergonomii ,pevný a stabilní podvozek,  vyznačují se lepší dynamikou jízdy sníženou hlučností, optimální spotřebou s motory TOYOTA nebo DEUTZ. Brzdný system s vysokou účinností a delší životností pomocí „mokrých brzd“. Díky malému poloměru otáčení dokáže operovat v malých  prostorech.

Vozíky RECORD R2E  splňují veškeré požadavky na bezpečnosta spolehlivost v souladu se směrnicemi EU a mezinárodními normami. Snadný přístup ke všem agregátům znamená záruku snadné kontroly a jednoduché technické obsluhy.

HC FORKLIFT

hc-voziky

web výrobce HANGCHA

 

Bohatá základní výbava ve standartu ne za příplatek jako u konkurence: LCD display, LED světla, ergonomický  pracovní prostor pro obsluhu ,odpružená sedačka, malý volant,  integrovaný kombinovaný přepínač pojezdu směrových i hlavních světel,  zesílená řídící náprava s hydraulickým posilovačem optimalizovaný chladící systém hydrauliky i chlazení motoru, boční posuv v základní výbavě  aj.

Volitelné vybavení : výška zdvihu 2 až 7 metrů, vytápěná kabina, klimatizace, dvoumontážní přední kola,  plná kola, přídavná zařízení pro manipulaci  a mnoho dalších.

PROČ SI VYBRAT NAŠE VOZÍKY?

Naše vysokozdvižné vozíky se vyznačují vysokou kvalitou a příznivou cenou.

Již v základním provedení mají bohatou výbavu jako např. osvětlení, směrová světla, ozvučení zpátečky, vedení oleje pro přídavné zařízení a mnoho dalšího.

Nosnost vysokozdvižných vozíků je od 1,5 t do 16 t, výška zdvihu pak podle potřeb zákazníka až 7 m.

Vysokozdvižné vozíky splňují díky vestavěným moderním motorům emisní limity EPA (Tier III).

Vyznačují se vysokou variabilitou a uživatelé v něm naleznou výkonný, v provozu úsporný a pro obsluhu komfortní stroj se skvělým poměrem cena – užitná hodnota – dlouhá trvanlivost.

Samozřejmostí je zajištění servisu a náhradních dílů.